• MIO Ładowarka Smartbox III

Symbol: 5413N6310007
184.58
szt. Do przechowalni
Zamów w ciągu
a paczkę wyślemy dziś
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 12.99
Paczkomaty InPost 12.99
Paczkomaty (pobranie) 14.99
Kurier 14.99
Kurier (Pobranie) 24.99
Dostępność 13 szt.

Zamówienie telefoniczne: 736 840 820

Mio MiVue Smartbox III Zasilacz trybu parkingowego

Mio MiVue Smartbox to sprytne i niewielkie urządzenie, które w inteligentny sposób zasilać będzie Twój wideorejestrator w samochodzie, nawet po wyłączeniu silnika.

Największa wada większości obecnych na rynku wideorejestratorów jest wbudowana bateria o niewielkiej pojemności, która starcza na maksymalnie kilkadziesiąt minut pracy bez zasilania z gniazdka zapalniczki lub portu USB. Mio MiVue Smartbox rozwiązuje ten problem w bardzo prosty i sprytny sposób.

Mio MiVue Smartbox podłącza się bezpośrednio do instalacji elektrycznej, tym samym omijając układ zapłonu. Tak wiec nawet jeśli wyłączysz silnik, Twój wideorejestrator wciąż będzie zasilany. To idealne rozwiązanie dla wszystkich użytkowników wideorejestratorów, którzy chcą korzystać z trybu parkingowego podczas nieobecności w aucie.

Tryb parkingowy to unikalna funkcja w wideorejestratorach Mio MiVue. Zastosowanie jej w wybranych modelach pozwala na rejestracje obrazu w sytuacjach wykrycia ruchu przed kamera oraz nagłego przeciążenia np. uderzenia (stłuczka parkingowa, wandalizm). Tryb parkingowy to system uruchamiajacy zapis tylko wedle ustawień użytkownika (poziom czujności). Dzięki temu oszczędzane jest miejsce na karcie pamięci, a użytkownik otrzymuje tylko interesujące go nagrania.

Mio MiVue Smartbox to jednak urządzenie inteligentne. Wszyscy wiemy, ze zbyt długotrwałe obciążenie akumulatora, szczególnie w okresach niskich temperatur powoduje jego szybsze rozładowanie. Mio znalazło odpowiedz na ten problem.

Mio MiVue Smartbox może zostać dostosowany do instalacji zasilania w aucie osobowym (12V), jak i ciężarowym (24V).

Dodatkowo ustawić można maksymalny czas pracy od 6 do 24 godzin (6/12/24/off), dzięki czemu Twój akumulator odpali po całej nocy czuwania.

Z Mio MiVue Smartbox może korzystać każde urządzenie wykorzystujące port mini USB.

Najważniejsze cechy:

  • Zasilacz trybu parkingowego - wspiera tryb parkingowy rejestratora Mio MiVue gdy silnik zostaje wyłączony. Zapobiega rozładowaniu się akumulatora w aucie.
  • Dostosowany do instalacji zasilania w aucie osobowym (12V), jak i ciężarowym (24V).
  • Z Mio MiVue Smartbox może korzystać każde urządzenie wykorzystujące port mini USB.
Informacje o produkcie
Rodzaj Samochodowa
Napięcie wyjściowe 5 V
Prąd wyjściowy (maks.) 2 A
Pasuje do

Wideorejestratory wykorzystujące port mini USB

Kolor Czarny
Wymiary

68,3 x 42,3 x 24,9 mm

Pozostałe parametry
  • Napięcie wejściowe: 12-24V
  • Wartość odcięcia zasilania: 12.0V / 12.2V / 12.4V / 12.6V
Napięcie wyjściowe 5 V
Rodzaj Samochodowa
  • Ostatnio oglądane produkty